Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

 

Piaskowanie

Co roku nasza firma inwestuje w coraz to nowszy i technologicznie bardziej zaawansowany sprzęt do prac zarówno alpinistycznych, jak i powiązanych z nim prac budowlanych. Posiadamy profesjonalne agregaty malarskie, piaskarki, kompresory, myjki i wiele wiele innych narzędzi. Poniżej krótki opis.

Zapraszamy do współpracy.


Piaskowanie - obróbka strumieniowo ścierna

Czyszczenie kamienia naturalnego to wbrew pozorom łatwa czynność, jednak nieumiejętność posługiwania się specjalistycznym sprzętem potrafi doprowadzić do bezpowrotnego zniszczenia kamienia, sprzętu, oraz utraty zdrowia i życia pracownika. Dlatego wykwalifikowana kadra, którą posiadamy zapewni spokój każdego inwestora i klienta. Piaskarka Rotec Firmy Remmers jest to wysoce zaawansowany sprzęt przeznaczony specjalnie do obiektów zabytkowych. Specjalne dysze odpowiednio ustawione potrafią zedrzeć napis wydrukowany na kartce papieru nie uszkadzając papieru.


Wyróżniamy:

SA1 - Zgrubna obróbka strumieniowo-ścierna:
Na powierzchni nie może być tłuszczu, pyłu ani słabo przylegającej farby.
SA2 - Bez większych śladów zgorzeliny walcowniczej, rdzy, powłoki malarskiej. 
SA2,5 - Najczęściej wymagana przez producentów farb obróbka strumieniowo-ścierna:
Pozostają jedynie ślady zanieczyszczeń w postaci plamek w kształcie kropel lub pasków. 
SA3 - Piaskowanie do stali czystej:
Powierzchnia musi mieć jednolitą metaliczną barwę.

Proces piaskowania przez firmę Alpinexpert jest złożony. Kiedy klient zamawia piaskowanie do SA1 może się spodziewać, że dostanie SA2, kiedy oczekuje SA2 dostanie SA2,5. Wychodzimy na przeciw klientom i sami zawyżamy sobie wymagania. Posiadamy klientów głównie z poleceń przez duże firmy, bo wiedzą one, że mogą liczyć na największą jakość za cenę ogólnie przyjęta na rynku. Nie zaniżamy cen, "bo nie wyjdziemy na swoje". Posiadamy odpowiednio skalkulowane ceny do zakresu prac - bo tyle to faktycznie kosztuje. Można zrobić taniej, krócej piaskując, wtedy pójdzie mniej paliwa, ścierniwa, roboczogodzin, noclegów pracowniczych itd. itd. - ALE KOSZTEM JAKOŚCI ! 


Kompresor śrubowy 

Kompresory śrubowe dają odpowiednią ilość powietrza. Posiadamy na wyposażeniu nowe maszyny tego typu dzięki czemu wykonamy zlecenie bez żadnych opóźnień.

Kompresory to drogie urządzenia budowlane, które tłoczą duże ilości powietrza pod ciśnieniem. W ten sposób ścierniwo z piaskarki z ogromną siłą czyści stal, kamień naturalny, drewno....


Agregat malarski Firmy Wagner

Współpracujemy z tą firmą i na tych urządzeniach już żadnych parę lat i nigdy nas ten sprzęt nie zawiódł.Jesteśmy w stanie pomalować do 2000 mkw dziennie co daje nam ogromną przewagę nad konkurencją. Malować można wiele metrów i uzyskać przy tym o wiele lepszą jakość niż tradycyjną metodą. Natrysk 220 bar daje powłokę szczelną i idealnie grubą, która przetrwa wiele wiele lat.

Malowanie dachów z Alpinexpert


Cały nasz sprzęt jest nowy i niezawodny. Gwarantujemy ukończenie zlecenia w terminie. Wybierając nas - Wybierasz spokój

Alpinexpert piaskowanie Karpacz, Kowary, Szklarska Poręba, Piechowice, Sobieszów, Świeradów Zdrój, Gryfów Śląski, Zgorzelec, Wleń, Lwówek Śląski, Świerzawa, Złotoryja, Legnica, Jawor, Strzegom, Świebodzice, Wałbrzych, Boguszów Gorce, Wojcieszów, Bolków, Kamienna Góra, Lubawka i innych. 

ZADZWOŃ DO NAS
784 570 654