Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

 

MACZEK

To jestem ja, odpowiadam, żeby reszcie tych po prawej od 1-go do 1-go starczyło na prąd. A tak poważnie prowadzę firmę z dużym szacunkiem do moich kolegów. Ich wiedza i odwaga napędza mnie do ciągłego rozwoju.

MATI

Mati to najbardziej doświadczony alpinista i niezwykle pozytywnie nastawiony człowiek. Nigdy nie narzeka zawsze służy radą Cały swój sprzęt zawsze ma przy sobie... jakiś nie ufny, chyba boi się że mu zabiorą.

KLAKIER

To jest człowiek i niebanalnym, poczucie humoru. Moje czasem nie do końca przemyślane wizje szybko sprowadza do parteru. Bardzo zaufany i doświadczony.

PREMIER

Jest z z nami od początku. Brał udział w tworzeniu firmy i wie jak ciężko zaczyna się nie mają kapitału na początku, bardzo dobry człowiek i pracownik.

SZPILA

Nasz najbardziej doświadczony alpinista i prawdopodobnie jeden z najlepszych w Polsce. Nie ma rzeczy niemożliwych... 

ALPIN Expert

Siłą każdej firmy są jej ludzie. Pracownicy firmy Alpinexpert Prace Na Wysokości to nie tylko koledzy z pracy. To ludzie, którzy wspinaczkę rozpoczęli od dziecka. Wzajemny szacunek i uczciwość to siła, której nie da się zatrzymać. Mamy w naszej pracy chwile, w których powierzamy własne życie koledze. Kiedy ktoś montuje nam stanowisko musimy uwierzyć bezgranicznie. Praca Alpinisty to coś więcej niż praca - to pasja którą wykonujemy nieprzerwanie od kilkunastu lat.

ZADZWOŃ DO NAS
784 570 654