Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

 

AKTUALNOŚCI

Piaskowanie elewacji

Ostatnio wykonaliśmy piaskowanie elewacji. Niby zlecenie jak każde, ale słowa klienta były inne niż zwykle. Otóż jak zapytał ile czasu nam zajmie wyczyszczenie elewacji - odpowiedziałem 4-5 godzin, odparł,że chyba żartuje bo było kilka firm przed nami i mówili że do tygodnia i w sumie to nie wiedzą czy dadzą rade. Po upływie 4 godzin kiedy zwijaliśmy już nasz sprzęt nigdy nie widziałem tak wytrzeszczonych oczu klienta i nigdy nie słyszałem tylu pochwał na raz :)

Malowanie dachu

Ukończyliśmy kolejne malowanie dachu. Tym razem 2500 mkw w 5 dni. Dziękujemy za zaufanie. Malowanie dachów Jelenia Góra. Antykorozja Jelenia Góra.

 

Zlecenie za nami

Kolejne udane zlecenie za nami. Był pot, krew i łzy :) Zlecenie wydaje się trudne, ale doświadczony zgrany zespół poradził sobie z całością w 3 dni. Niedługo zdjęcia po demontażu rusztowań.

Jeleniogórskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych

Jeleniogórskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych wynajęło nas do Piaskowania i Antykorozji zbiornika na Olej Napędowy. Zadanie wykonane w 3 godziny!!!

 

Dwa ciekawe zlecenia dla Firmy Jelenia Plast z Jeleniej Góry

Ukończyliśmy dzisiaj dwa ciekawe zlecenia dla Firmy Jelenia Plast z Jeleniej Góry. Piaskowanie i antykorozja dwóch zbiorników wodnych. Łączna powierzchnia ponad 300 mkw i ciężka antykorozja.

Piaskowanie konstrukcji mostu, oraz łożysk i prętów zbrojeniowych. 

Wykorzystanie technik alpinistycznych przyspieszyło prace. Prace malarskie dopełniły dzieła. 250 um osiągnięte grubość powłoki malarskiej wzorowa.

 

Firma z Wrocławia wynajęła naszą Ekipę do piaskowania i antykorozji elementów nośnych dachu

Prace wykonaliśmy w terminie, grubości powłoki ponad normę. Gwarancja Jakości z Firmą Alpinexpert.

Piaskowanie 1500 mkw i trzykrotne malowanie

Mega wyzwanie zakończone sukcesem. Piaskowanie 1500 mkw i trzykrotne malowanie. Dostępy bardzo trudne i ciasne, Stare powłoki elastyczne co utrudniało piaskowanie. Zadanie ukończone w terminie i z pozytywnym odbiorem. prace ukończone w 10 dni.

Prace piaskowanie i malowania farbami z dopuszczeniami IBDM mostu kolejowego

Prace wymagające sporej ilości doświadczenia. Stal wysokogatunkowa rdzewieje w oczach zaraz po piaskowaniu, dlatego trzeba było użyć sekretnych technik aby temu zapobiegać:) ale to tajemnica firmy:) powierzchnia tego mostu to 200 mkw. Łącznie zrobiliśmy 5 takich.

Robimy też trochę łatwiejszych zleceń

Mamy dużo ludzi więc staramy się nie odmawiać naszym klientom!! Malowanie drewnianych elementów konstrukcji elewacji.

 

3000 mkw dachu magazynu

W naszym przypadku malowanie dachu to chyba najfajniejsza praca żeby zrelaksować się od niebezpiecznej i trudnej pracy na linach. 3000 mkw dachu magazynu.

 

ZADZWOŃ DO NAS
784 570 654