Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

 

Malowanie dachów blaszanych

Malowanie dachu jest pracą budowlaną, od której należało by zacząć jakikolwiek remont domu. Jeśli kapie nam na głowę każdy inny remont nie ma uzasadnienia. Kiedyś dachy blaszane były wykonywane z blach o grubości 1 - 1,2 mm dzisiaj blachy powlekane, które widzimy na do mach mają grubości 0,6 – 0,8 mm, co oznacz, że jeśli farba od takiego dachu zacznie odpadać czasu na reakcję czyli malowanie mamy niewiele. Stare dachy szkoda jest wymieniać nawet wówczas kiedy rdza jest już zaawansowana grubość tych blach i tak jest dwukrotnie większa. Korzystamy z najlepszych farb firmy Radach, Royal, Baril, i innych. Malowanie dachu można podzielić na 5 etapów, a cały proces trwa nie dłużej niż 3-4 dni przy dachach do 2 tyś mkw. Malowanie odbywa się z wykorzystaniem technik alpinistycznych i agregatów malarskich.
 
ETAP I – CZYSZCZENIE CIŚNIENIOWE
ETAP II – CHEMICZNE CZYSZCZENIE
ETAP III – NANOSZENIE AKTYWNEJ PIANY
ETAP IV – PŁUKANIE
ETAP V – DWUKROTNE MALOWANIE
 
Podczas prac mierzymy Wilgotność, temperaturę otoczenia i elementów, temperaturę punktu rosy, oraz dokonujemy pomiarów grubości powłoki. Najwyższy standard i urządzenia pomiarowe dają Państwu najwyższą jakość.
 
Dach po remoncie wygląda jak nowy, a jego wytrzymałość jest wydłużona o kolejne 10 lat.
 
 
AlpinExpert – malowanie dachów z blachy!