Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

 

BLOG

Ścinanie Drzew Trudnych Alpinexpert

Drzewa traktujemy z najwyższą troską. Niestety kiedy siła wyższa decyduje o losie kilkudziesięciu letniego drzewa i zagraża ono życiu ludzi, lub chamuje rozwój przychodzi czas na wycinkę. Mamy do dyspozycji dwa rozwiązania Podnośnik i cięcie z wykorzystaniem technik alpinistycznych. Podnośnik musi mieć miejsce do manewrowania w niedalekiej odległości od pnia. Podnośnik niestety kosztuje. Jest to drogi i profesjonalny sprzęt, którego amortyzacja jest bardzo kosztowna. Do tego dochodzi pilarz więc koszty x2. Wycięcie drzewa z wykorzystaniem technik alpinistycznych jest owszem niebezpieczniejsza od ścinki z podnośnika, jednak zawodowiec potrafi przewidywać wiele czynników, co sprawia że wycięcie drzew trudnych nie stanowi zagorżenia. Ścięci drzew trudnych polega na opuszczaniu na linach kolejnych odcinków gałęzi. Wszystko uwarunkowane jest polem manewru wokoło pnia. Każdy pilarz musi posiadać stosowne uprawnienia - o doświadczeniu nawet nie wspominam. O pozowleniach w innym poście.

PAMIĘTAJ! Ceny za ścinanie drzewa w/w technikami poniżej 200 zł traktuj jako ostrzeżenie - poproś o referencje jeśli ma takie i podtrzymuje cenę tak niską zlecaj, jeśli nie ma referencji szukaj innej firmy. Kiedy Ktoś Zginie na Twoim drzewie ty poniesiesz odpowiedzialność!!!!

Poproś fachowca o referencje!!! Zadbaj o swój spokój i własne mienie.

Ścinanie drzew Trudnych Alpinexpert

ZADZWOŃ DO NAS
784 570 654