Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

 

BLOG

Czym jest firma alpinistyczna Alpinexpert?

W czym może pomóc firma alpinistyczna?

Pierwsze skojarzenia ze słowami „firma alpinistyczna” to zwykle ośnieżone szczyty i zdobywanie wysokich gór w odległych zakątkach świata. Jednak firma alpinistyczna Jelenia Góra świadczy usługi znacznie bardziej praktyczne i powiązane bezpośrednio z przestrzenią miejską. Profesjonalne prace alpinistyczne Jelenia Góra dotyczą głównie zadań wykonywanych na wysokościach wymagających ogromnego doświadczenia oraz fachowego sprzętu wspinaczkowego – dokładnie takiego samego jaki wykorzystywany jest przez himalaistów.

W czym może pomóc firma alpinistyczna? Praktycznie we wszystkich czynnościach, które wymagają doświadczenia wspinaczkowego i obycia z dużą wysokością. Prace alpinistyczne Jelenia Góra dotyczyć mogą wysokich budynków, ścian lub masztów telekomunikacyjnych wymagających sprzątania, konserwacji lub naprawy. Piaskowanie,malowanie dachów lub mycie okien to jedynie część zadań, których podjąć może się fachowa firma alpinistyczna Jelenia Góra. Szeroka oferta obejmuje także prace z drzewami – np. ścinanie z wykorzystaniem technik alpinistycznych. Niezależnie od tego czy potrzebny jest dostęp linowy czy też specjalistyczne podnośniki – firma alpinistyczna zajmie się tym sprawnie i z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalny sprzęt to coś, co sprawia, że żadnapraca na wysokości nie jest zbyt trudna dla rzetelnych i wprawionych fachowców. Dodatkową zaletą jest również terminowość oraz bardzo atrakcyjne warunki finansowe.

ZADZWOŃ DO NAS
784 570 654